DÜNYA KUPASI 2018


 
Dünya Kupası başlamasına kısa bir süre kala futbol tutkunları, Dünya Kupası hangi kanalda ve maç programını merak ediyor. İşte, Dünya Kupası fikstürü ve Dünya Kupası’nı yayınlayacak kanallar…Bugün Dünya kupası hangi maçı var..
 
14 Haziran Perşembe
 
18:00 Rusya – Suudi Arabistan: TRT1, TRT4K
 
15 Haziran Cuma
 
15:00 Mısır – Uruguay: TRT1, TRT4K
 
18:00 Fas – İran: TRT1, TRT4K
 
21:00 Portekiz – İspanya: TRT1, TRT4K
 
16 Haziran Cumartesi
 
13:00 Fransa – Avustralya: TRT1, TRT4K
 
16:00 Arjantin – İzlanda: TRT1, TRT4K
 
19:00 Peru – Danimarka: TRT1, TRT4K
 
22:00 Hırvatistan – Nijerya: TRT1, TRT4K
 
17 Haziran Pazar
 
15:00 Kosta Rika – Sırbistan: TRT1, TRT4K
 
18:00 Almanya – Meksika: TRT1, TRT4K
 
21:00 Brezilya – İsviçre: TRT1, TRT4K
 
18 Haziran Pazartesi
 
15:00 İsveç – Güney Kore: TRT1, TRT4K
 
18:00 Belçika – Panama: TRT1, TRT4K
 
21:00 Tunus – İngiltere: TRT1, TRT4K
 
19 Haziran Salı
 
15:00 Kolombiya – Japonya: TRT1, TRT4K
 
18:00 Polonya – Senegal: TRT1, TRT4K
 
21:00 Rusya – Mısır: TRT1, TRT4K
 
20 Haziran Çarşamba
 
15:00 Portekiz – Fas: TRT1, TRT4K
 
18:00 Uruguay – Suudi Arabistan: TRT1, TRT4K
 
21:00 İran – İspanya: TRT1, TRT4K
 
21 Haziran Perşembe
 
15: 00 Danimarka – Avustralya: TRT1, TRT4K
 
18:00 Fransa – Peru: TRT1, TRT4K
 
21:00 Arjantin – Hırvatistan :TRT1, TRT4K
 
22 Haziran Cuma
 
15:00 Brezilya – Kosta Rika TRT1, TRT4K
 
18: 00 Nijerya – İzlanda TRT1, TRT4K
 
21:00 Sırbistan – İsviçre: TRT1, TRT4K
 
23 Haziran Cumartesi
 
15:00 Belçika – Tunus: TRT1, TRT4K
 
18:00 Güney Kore – Meksika: TRT1, TRT4K
 
21:00 Almanya – İsveç: TRT1, TRT4K
 
24 Haziran Pazar
 
15:00 İngiltere – Panama: TRT1, TRT4K
 
18:00 Japonya – Senegal: TRT1, TRT4K
 
21:00 Polonya – Kolombiya: TRT1, TRT4K
 
25 Haziran Pazartesi
 
17:00 Suudi Arabistan – Mısır: TRTSPOR
 
17:00 Uruguay – Rusya: TRT1, TRT4K
 
21:00 İran – Portekiz: TRTSPOR, TRT4K (Banttan)
 
21:00 İspanya – Fas: TRT1 ve TRT4K
 
26 Haziran Salı
 
17:00 Avustralya – Peru: TRTSPOR, TRT4K (Banttan)
 
17:00 Danimarka – Fransa: TRT1, TRT4K
 
21:00 Nijerya – Arjantin: TRTSPOR, TRT4K (Banttan)
 
21:00 İzlanda – Hırvatistan: TRT1, TRT4K
 
27 Haziran Çarşamba
 
17:00 Güney Kore – Almanya: TRT1, TRT4K 
 
17:00 Meksika – İsveç: TRTSPOR, TRT4K (Banttan)
 
21:00: İsviçre – Kosta Rika: TRTSPOR, TRT4K (Banttan)
 
21:00 Sırbistan – Brezilya: TRT1, TRT4K
 
28 Haziran Perşembe
 
17:00 Senegal – Kolombiya: TRTSPOR, TRT4K (Banttan)
 
17:00 Japonya – Polonya: TRT1, TRT4K
 
21:00 İngiltere – Belçika: TRT1, TRT4K
 
21:00 Panama – Tunus: TRTSPOR, TRT4K (Banttan)
 

Etiketler: # # # # # # # #