KARAGÜL

Paylaşmak Güzeldir :

Karagül, başrollerinde Ece Uslu ve Yavuz Bingöl‘ün olduğu, prodüksiyonu Avşar Film tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye‘nin FOX kanalında yayınlanan televizyon dizisidir. 29 mart 2013 tarihinde yayınlanmaya başlanan dizi, ilk sezon finalini 14 Haziran 2013’te yapmıştır. Yayınlandığı ilk zamanlarda 3-4 gibi rating puanı alırken sonraki bölümlerde rating puanı 8’e kadar çıkmıştır. Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat tarafından senaryosu yazılan dizi Murat Saraçoğlu yönetiliyor.

FOX TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Konu

Elleri yalısının bahçesindeki topraktan başka toprağa değmemiş bir kadın ve bu kadını bir yalanı yaşamaya mahkum etmiş bir adam. Ve kadın en ummadığı anda gerçeklerle bir başına kalır.

Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor . Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor.

Karakterler

Oyuncu Karakter
Ece Uslu Ebru Sezgin Şanverdi
Mesut Akusta Kendal Şanverdi
Yavuz Bingöl Fırat Mercan
Mert Yazıcıoğlu Baran Şanverdi
Şerif Sezer Kadriye Şanverdi
Özlem Conker Narin Mercan
İlayda Çevik Maya Şanverdi
Ayça Ayçin Turan Ada Şanverdi

 

FOX TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Son Yazılar