SAMANYOLU TV

Player Altındaki Alternatif Yayınlarımızı Deneyebilirsiniz.(Lütfen Çalışmayan Yayınları Bildirirken Yayın Linkini veya Kanal İsmini Belirtiniz.)

Hata Bildirim Formu

Lütfen Yayın Linki veya Kanal İsmini Belirtiniz.


 • Tv Bilgileri
 • Kanal Türü

  Ulusal Kanal

 • TV Sahibi

  Samanyolu Yayıncılık Hizmetleri A.Ş.

 • Yayın Merkezi

  İstanbul

 • Telefon

  0216 524 9524

 • E-posta

  info@samanyolu.tv

 • Web Adresi

  http://www.samanyolu.tv

 • Uydu Frekans

  Türksat 4A 12079 H 6400 5/6 (SD)

 • Yayın Akışı

  SAMANYOLU TV yayın akışı bulunmuyor.

  Samanyolu Tv Hakkında Genel Bilgi

STV,Samanyolu TV, 13 Ocak 1993 yılında televizyondaki yerini almaya başlamıştır. İlk olarak 1996 yılında Türksat 1-C uydusunun hizmete girmesiyle Orta Asya Türk Cumhuriyetlerine de yayınlarını ulaştırmıştır. 1999’da ise Eutelsat-2 uydusu ile Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerine ulaştı. 2000’li yıllarda Azerbaycan’da kendi stüdyolarında Hazar TV ile yayına başladı. 27 Kasım 2000’de Samanyolu Tv, Amerika kıtasına ulaştı.


STV Samanyolu Televizyonu daha çok İslami ve kültürel konuları işlemesi ve bu tür yayınları ile bilinir. Son zamanlarda yaptığı diziler ile de ön plana çıkmaktadır. Samanyolu Yayın Grubu’nun kardeş kanalları şu şekildedir; Samanyolu Avrupa, Samanyolu Amerika, Samanyolu Afrika, Samanyolu Haber TV izle, Mehtap TV izle, Irmak TV izle, Yumurcak TV izle, MC TV izle, MC EU, Hazar TV izle, Hira TV izle, Dünya TV, Ebru TV, Tuna Shopping TV, Samanyolu Haber Radyo, Radyo Cihan, Radyo Mehtap, Burç FM kanallarından oluşmaktadır.


STV Kanalın yayın ağının ulaştığı ülkeler; Asya: Afganistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Çin, Hindistan, Irak, İran, İsrail, Katar, Kuveyt, Lübnan, Moğolistan, Özbekistan, Pakistan, Suudi Arabistan, Suriye, Tacikistan, Türkmenistan, Umman, Ürdün,Yakutistan, Yemen. Avrupa: Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Ermenistan, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere,İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Monako, Norveç, Kazakistan, Kıbrıs, Kırım, KKTC, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya,Sırbistan, Slovakya, Ukrayna, Vatikan, Yunanistan. Amerika: Amerika Birleşik Devletleri, Bahamalar, Belize, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Guatemala, Haiti, Honduras, Jamaika, Kanada, Küba, Meksika, Nikaragua, Porto Riko. Afrika: Cezayir, Etiyopya, Fas, Libya, Mısır, Sudan, Tunus. Okyanusya: Avustralya, Yeni Zelanda, Diğer Ada Ülkeler


STV canlı izleyebileceğiniz uydu yayınları ise Türksat 4A 12079 H 6400 5/6 (SD), 11096 V 30000 5/6 (HD), D-Smart 28. kanal (SD/HD), Tivibu 35. kanal (SD), Digiturk 41. kanal (SD), 335. kanal (HD), Filbox 12079 H 6400 5/6 (SD), 11096 V 30000 5/6 (HD), Türksat TKGS 6. kanal (HD) , 606. kanal (SD) Kablo TV S 12 (SD), Teledünya 28. kanal (SD)


Ayrıca STV izle ile ilgili yayın akışı ve diğer bilgiler yayının altında verilmiştir. STV canlı internetten izlemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler ve iyi eğlenceler diliyoruz.


Etiketler: # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #