ŞEFKAT TEPE

ŞEFKAT TEPE

Şefkat Tepe, Samanyolu‘nda yayınlanan Şefkat tepe dizisi. Başrolleri Serdar Mert rolünde Mert Kılıç ve Celil Keskin rolünde Ertuğrul Şakar paylaşıyor. İlk bölümü 6 Kasım 2010 tarihinde yayına girmiştir.

SAMANYOLU TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Konu

Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi.

SAMANYOLU TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Oyuncular

Oyuncu Karakter Hakkında
Mert Kılıç Yüzbaşı Serdar Yüzbaşıdır.En Yakın Dostu Kordon Celil’dir.Sevgilisi Leyla Düğün Gecesinde Baran Tarafından Vurularak Öldürülür.Timden Atılınca Box Salonu Açmıştır.
Dilara Büyükbayraktar Naza Konsolos ölünce örgütten ayrılır. Yüzü iyileşmiştir. Serdara aşıktır.
Ertuğrul Şakar Kordon Celil Herkez Onu Tabutcu Olarak Bilir.En Yakın Dostu Yüzbaşı Serdar Merttir.Tim’den Atılınca Kayıplara Karışmıştır.121 bölümde diziye geri dönecektir
Bora Karakul Doktor/Devran Önceden Teröristti , Sonradan Serdar Mert Onu Yanına Aldı ve Time Katıldı.Timin En Komik ama En Sevilen Karakteridir.Timden Atılınca Pideci Açmıştır.
Mehmet Korhan Fırat Şahin General Şahine Gizli Görev Vermiştir.Ama General Ölünce Gizli Görevde Olduğunu Bilen Tek Kişi Demirdir.
Merve Akaydın Aslı Sevgilisi Şahindir.Şahinin Öldüğünü ve Sonra Hain Olduğunu Duyunca İyice Kendini Kaybetmiştir.Uyuşturucu vb. şeyler Kullanmıştır.Timden atıldıktan sonra Serdarın Box Salonunda Hoca Olmuştur.
Melis Ceren Köksal Zelal Sevgilisi Doktor’dur.Doktorun Liseden Beri Sevdiği Kızdır.Bir gün Doktorla Karşılaşınca Ona Herşeyi Anlatır ve Doktor Zelali ve Çocuklarını Yanına Alır.
Serap Doğan Zeynep Sevgilisi Bahtiyardır.Bir Gün Kordon Celil Onu Yanlışlıkla Vurunca Zeynep Katli Öğrenmek İster Kordon Celil İse Zeynepe Sahip Çıkar.Sonra Kocasını Öldürenin Kordon Celil Olduğunu Ögrenince Onu Öldürmek İster Sonra Vazgeçer ve Sonra Kardeşi ve Babası Bu Haberi Öğrenince Zeynepe Celil’i Öldürmesini İster ama Öldüremez.
Aslıhan Güner Yasemin Sungurlar Timinin yeni 2.Lideri.Babasının zoruyla arkadaşı Arda ile nişanlanmıştır ama Serdarı seviyordur.Örgüt elinde tutsakken Serdar tarafından kurtarılır.Babası Demirin hain olduğunu ögrenince babasını öldürmek istemiştir ama öldürememiştir.

SAMANYOLU TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hata Bildirim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Yayın Linki

Yaşadığınız Sorun


 • Tv Bilgileri
 • Kanal Türü

  Genel

 • TV Sahibi

 • Yayın Merkezi

 • Telefon

 • E-posta

 • Web Adresi

  ŞEFKAT TEPE web adresi bilinmiyor.

 • Uydu Frekans

 • Yayın Akışı

  ŞEFKAT TEPE yayın akışı bulunmuyor.


Etiketler: # # # # # # # # # # # # #

ŞEFKAT TEPE İzleyici Yorumları

Yorum Yaz

 1. dgegrnghm diyor ki:

  rfytyuııııa7sud5r7ucd7t